מי זאת אורית השדכנית?

בס”ד

מי זאת אורית השדכנית?

אורית השדכנית היא אמא וסבתא, ברוך ה’, שלמדה פסיכולוגיה ומדעים באוניברסיטה ואח”כ רפואה טבעית.  אורית עבדה הרבה שנים בתחום הטיפולים ברפואה האלטרנטיבית ועם השילוב של הגיון, מידת רוחניות גבוהה וכישרון אינטויטיבי מולד, ברוך ה’, היא במשך השנים זיהתה זוגות מוצלחים וכושלים.  בכל פעם היא צדקה.

בנוסף, אורית למדה בקורס השתלמות במכון ללימודי נשים ומגדר ומחזיקה בתעודה של רכזת חינוכית לשיוויון בין המינים מטעם משרד החינוך בישראל.

פעם היה זוג צעירים שהכירו בבית ספר תיכון תורני וכשמלאו להם 18 שנים, הם רצו להתחתן.  ההורים היו ספקנים ואורית במקרה ראתה את כתבי היד שלהם.  היא אמרה:  “יש להם את אותו כתב יד, הם זיווג טוב.”  ברוך ה’, הם חיים יחד עד עצם היום הזה באושר ושלום בית.

אורית השדכנית איבדה את אמה היקרה וכשנתיים לאחרמכן ה’ לקח את הנכד היקר שלה בגיל פחות מחודשיים שלפי כל הסימנים, היה בעל נשמה מאוד גבוהה של צדיק גדול.  לעילו נשמות שני הצדיקים, אורית עושה שידוכים.  היא תמיד הייתה יצירתית ופרוגרסיבית וחשבה הרבה על מה לא כל כך נח וטוב בשיטות השידוכים המוכרות והמקובלות וכמו כן מה יכול להתאים לסדר היום הגדוש שלה.  יחד עם בנה, אב הנכד המנוח, היא בנתה את הטפסים המקוונים להרשמה ובאופן סדיר משדכת שידוכים ליהודים מרחבי תבל.

קודם נבנה דף הרישום בשפה האנגלית.  בהענות לבקשת הציבור, נבנה גם דף הרישום בשפה העברית.

השידוכים הם לשם מצווה בלבד, ללא כל תשלום כספי.

Recent Posts